Svet-Stranek.cz
www.IPhotography.cz

Obchodní podmínky a informace:fotografie

Obchodní podmínky a informace

Jak a kdy se objednat:

Objednat se můžete buď telefonicky na 737 259 648, přes email IP@IPhotography.cz nebo přes Facebook na IPhotography.

Objednávejte se cca 2-3 týdny předem.

 

Dostavení na focení a délka focení.

Můj ateliér je malinký tudíž nedisponuje místem, kde by mohl zákazník vyčkat skončení doby předchozího fotografování, a protože na sebe focení navazuje, prosím o to aby jste chodily max. o 5 minut dřív.


Opozdíte-li se o více jak 30 minut bez předchozí omluvy, jsem oprávněná fotografování zrušit. Pokud jste předtím složily na focení rezervační poplatek, propadá bez náhrady.


Parkování - před barákem máme zákaz zastavení, tudíž vás prosím  parkování je možné na druhé straně ulice u krajnice, nikoliv na trávě.


Co sebou?

Samozřejmě si vemte oblečení na převlečení, jak pro vás tak pro děti, můžete to sladit barevně či vzorem. Pro holčičky cca do 6 let tu mám napůjčení šatičky. Pokud jdete na portrét, glamour či boudoir vezměte spíše elegantnější oblečení - šaty, legíny, košile, tílka, džíny, spodní prádlo, boty na podpatku.

Pro těhotné jsou vhodnější spíše upnutější věci, aby vyniklo břísko, šaty, džíny - ne těhotenské, tričko, spodní prádlo, košily...nejhezčí je pouze něco co jen přehodíte přes sebe, aby mohlo být vidět bříško. Dále fotku z UZ, botičky...


Jak je to s placením:

 Částka za uvedené focení je splatná i hned po skončení.

Fotografie, které si vyberete nad rámec balíčku doplatíte při předání hotové zakázky či pošlete na můj účet. 

Na focení svatby a boudoir vyžaduji předem složení rezervačního poplatku na daný termín. Tento poplatek je nevratný.

 

Jak si vyberu fotky.                        

 Do 3 dnů od focení obdržíte odkaz na galerii s heslem s neupravenými náhledy, ze kterých si sami vyberete, které budete chtít upravit.

Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. není bez mého souhlasu jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoliv zveřejňovat a ani je dále upravovat. Např. odstranění loga apod. Jsou ve vlastnictví fotografa a jsou určeny výhradně pro výběry fotek k úpravám.

U svatebních balíčků provádím výběr těch nejlepších záběrů výhradně já.

Pokud si fotografie nevyberete do dvou měsíců od poslání náhledů, fotografie poté mažu bez možnosti jakékoliv náhrady.


Kdy budou fotografie hotové.

Doba dodání fotografií je 2-4 týdny od vámi zaslaných výběrů k úpravám, ne od doby focení.

U svatebních fotografií je doba 4-8 týdnů dle mojí vytíženosti.

Pokud budete vědět, že fotografie potřebujete dříve, objednejte se včas a nebo můžete využít zrychlení doby dodání do 3 dnů za příplatek 300,- Kč balíčku.

Hotové fotografie na CD nebudou obsahovat moje logo a budou ve velikosti vhodné pro jakýkoliv tisk.

Fotografie si můžete vyzvednout buď osobně u mě v ateliéru v Rokycanech. Pokud jste přijely z větší dálky je možné vám CD zaslat doporučeně poštou - 50 Kč poštovné. Nebo mohu poslat v plné kvalitě přes portál úschovna.

Nevyzvednuté zakázky do 3 měsíců likviduji.


Úpravy a retušování fotografií.

Všechny fotografie odevzdané na CD/DVD jsou upravené. Rodinné, těhotenské a dětské fotografie obsahují jen základní úpravu - kontrast, barevnost, odstranění lehkých kosmetických vad - pupínek, modřina či škrábanec.

U portrétu, proměn, glamour, boudoiru a svatebních portrétů k základní retuši přidávám retuš pleti, zjemění vrásek, ne jejich odstranění! Lehké úpravy proporcí dělám na žádost zákazníka za příplatek.

Reportážní fotografie a skupinová fota obsahují pouze základní retuš.

Před focením je důležité smýt všechna razítka či tetování apod. Jdou obtížněji retušovat a nedají se započítat do běžné retuše.

Na fotografování je lepší přijít nalíčená a upravená. Pokud líčení nezvládáte sami, mohu vás před focením nalíčit já za 200,- Kč. Prosím nahlašujte předem.

V případě nadstandartních přání jako úprava zubů, odstranění tetování, zeštíhlení a jiných náročnějších retuší si účtuji za každou takto upravenou fotografi 50,- kč navíc. Vždy to spolu probereme zda jde o nadstandartní retuš či nikoliv.

Vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním není důvod k reklamaci fotografií. Toto platí i pro make up. Pokud se necháváte na focení nalíčit jinde než u mne, prosím vždy tak aby jste byli spokojené.


Jak dlouho ponechávám fotografie.

Neupravené fotografie ponechávám po dobu 2 měsíců. Poté mažu. Pokud víte, že vám výběr zabere více času, informujte mne o tom.

Odevzdané fotografie archivuji po dobu půl roku.

Pokud fotky ode mne ztratíte nebo se vám smažou můžu vám vypálit nové CD za 100,- Kč.

Fotografie s náhledy mažu ihned po dokončení zakázky.

návštěvníků stránky
celkem89 319
tento týden178
dnes13